Пейнтбол: змагання студентів ПСНК

paintball21 вересня 2019 року, за ініціативи викладачів кафедри приладів і систем неруйнівного контролю, Студради ПСНК та за підтримки випускників кафедри, було організовано і проведено командні змагання з гри у пейнтбол. У змаганнях взяли участь студенти 1-4 курсів, а також аспіранти та викладачі кафедри.

Учасники гри об'єдналися у команди за курсами та провели імпровізований міні-турнір. В ході яскравих та запеклих ігрових боїв виявилось, що значну роль у досягненні перемоги має не лише вправна командна гра із застосуванням найрізноманітніших засобів ураження, але і кмітливість, спритність та тактична. Під час гри кожна з команд продемонструвала значну витримку, взаємоповагу та чесність по відношенню до суперників. Адміністрація пейнтбольного клубу була приємно вражена порядністю та дисциплінованістю гравців, за що нагородила учасників невеликими подарунками.

За результатами змагань:

• 1 місце посіла команда другого курсу на чолі з капітаном Єгором Корнійчуком
  • 2 місце виборола команда четвертого курсу під командуванням аспіранта та викладача кафедри Андрія Момота
  • на 3 місці опинилась команда першого курсу з капітаном Всеволодом Черненком
  • почесне 4 місце посіла команда третього курсу, капітан - Катерина Троцюк.

Дякуємо всім, хто взяв участь у змаганнях! Чекаємо на зустріч під час Турніру ПСНК з пейнтболу, проведення якого попередньо заплановано на весну 2020 року.