Першокурсники в музеї університету

museum31 листопада 2019 року наші першокурсники групи ПК-91 познайомилися з історією найбільшого технічного ВУЗу нашої країни в Політехнічному музеї. Даний музей є одним з найбільших українських музеїв технології і найбільший університетський музей в Україні.

Крім історії університету, співробітники музею провели ознайомлення студентів з експозиціями, що охоплюють широкий спектр технологій та інженерії: радіо, телебачення, обчислювальна техніка, електроніка, видобуток та екологія, прилади та інструменти, залізничний транспорт, вогнепальна зброя і військовий зв'язкок, авіація та космонавтика.

Цікавим фактом для студентів стало те, що музей розташований в промисловій будівлі середньовіччя, історичному місці Політехнічного інституту імені імператора Олександра та назва університету протягом його існування часто змінювалась. Університет пов'язаний з іменами відомих людей (Ігоря Сікорського, Дмитра Менделєєва, Євгена Патона) та історичними подіями Першої та Другої світових війн, радянським простором та комп'ютерними науками.

museum1 museum2 museum4