Проєкти кафедри на фестивалі «Sikorsky Challenge 2021»

photo5447231653886932138Ювілейний 10-й конкурс стартап-проєктів Фестивалю цьогоріч присвячений 30-тиліттю незалежності України. Вже традиційно ця подія є однією з найголовніших подій в сфері інноватики України для студентів, науковців та фахівців з усієї країни. Цього року на конкурс було подано близько 320 заявок на участь і провідні фахівці провели прискіпливий вибір та визначили проєкти, які мають потенціал стартапів для інвестування та укладання із командами договорів про співпрацю. За результатами відбору найцікавіших проектів від студентів та викладачів університету до цьогорічних проєктів-фіналістів Фестивалю«Sikorsky Challenge 2021» було відібрано проект від кафедри автоматизації та систем неруйнівного контролю.

• Проєкт № 236. Автоматизований прилад дозиметричного контролю іонізуючого випромінювання

Команда розробників: студенти Андрій Мельник та Артур Белак, старший викладач Юлія Лисенко
Деталі проекту: https://startups-2021.sikorskychallenge.com/2021/07/236.html

Протягом 12 - 14 серпня Міжнародне журі оцінюватиме відеопрезентації фіналістів та реальні макети проєпроектів-пристроїв.

Ви процесі розгляду кожного проєкту члени Міжнародного журі матимуть можливість поставити запитання, оцінити проєкти та обрати переможців в номінаціях:

• Краща ідея проєкту
  • Краще технологічне рішення
  • Краще рішення проблем потенційних клієнтів
  • Краща бізнес-модель

За результатами оцінювання проєктів-фіналістів, будуть визначені найперспективніші стартапи для інвестування, найкращим буде надана допомога в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

Бажаємо командам успіху та перемог!!!