Компанія Ajax Systems в рамках навчальної ініціативи «Ajax Next» та договору про співпрацю з КПІ ім. Ігоря Сікорського забезпечила оснащення сучасним обладнанням навчальної лабораторії 3D Mechanical Prototyping Lab кафедри автоматизації та систем неруйнівного контролю (АСНК) приладобудівного факультету (ПБФ).
Завдяки новому обладнанню студенти отримали можливість набуття практичних навичок з прототипування при реалізації своїх проєктів.
На базі новоствореної лабораторії за підтримки Ajax Systems проводиться стажування студентів з курсу «Mechanical Engineering». Протягом програми студенти вивчають принципи проектування конструкцій, матеріалознавство, механічні пристрої автоматизованих систем, технології обробки матеріалів, методи прототипування тощо. Ментори компанії допомагають з роботою над власними проєктами та вдосконаленням практичних навичок.
Запрошуємо студентів на навчання-практику "Mechanical Internship" за напрямком автоматизації від компанії Ajax Systems. Курс проходить в партнерстві з викладачами кафедри АСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського в рамках ініціативи Ajax Next. Учасники познайомляться з унікальним досвідом професіоналів компанії Ajax Systems, що буде корисним для початку кар'єрного шляху.
🎓 Старт 8 жовтня 🎓 Тривалість жовтень - січень (2 заняття на тиждень) 🎓 Навантаження 4-6 годин на тиждень 🎓 Місце проведення - Приладобудівний факультет КПІ
Як все буде відбуватись 👉🏻
Стажування пропонує студентам унікальну можливість розробляти та реалізовувати інженерні проєкти у сфері автоматизації та механізації виробничих процесів. Стажисти працюватимуть з повним циклом створення механізованих пристроїв, проходячи всі етапи від проєктування до друку.
Що потрібно для занять 👉🏻
Твої навички та бажання розвиватись в напрямку прикладної механіки та автоматизації. Про весь необхідний для роботи матеріал, прилади та компоненти подбає Ajax.
На курсі ти 👉🏻
опануєш навички створення власних проєктів: від маніпуляторів до складських систем;
отримаєш практичний інженерний досвід;
матимеш можливість працевлаштуватися до Ajax Systems після проходження курсу.
З глибоким сумом повідомляємо, що помер доктор технічних наук, професор
ГЕРАЇМЧУК МИХАЙЛО ДЕМ'ЯНОВИЧ,
колишній завідувач кафедри приладобудування та кафедри приладів точної механіки Приладобудівного факультету.
Церемонія прощання відбудеться завтрам (03.09.24) о 9:30 на вул. Братиславська 3, біля моргу Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.
Світла пам'ять про Михайла Дем'яновича назавжди залишиться в наших серцях...
30 серпня 2024 року, у межах університетського свята "Дня першокурсника", відбулася традиційна зустріч студентів першокурсників з керівництвом факультету та викладачами кафедри.
Цей захід надав студентам чудову нагоду познайомитися з викладацьким складом, дізнатися про основні правила поведінки та внутрішнього розпорядку. Також було організовано обмін контактами для полегшення подальшої комунікації, вирішено ряд організаційних питань, пов’язаних із навчальним процесом.
Викладачі були раді зустрітися з новими студентами і висловили сподівання на плідне навчання та успішну наукову діяльність упродовж року!
з отриманням академічної стипендії Верховної Ради України
на навчальний рік 2024/2025 !
Щиро вітаємо та зичимо нових творчих успіхів!
На фото: студентка Довбиш І.О. під час стажування за програмою Mitacs Globalink Research Internship (академічна мобільність) в Університеті Лейкгед (Lakehaed University), Канада, літо 2024
Запрошуємо всіх бажаючих 29 червня на університетський захід «День вступника. Відчуй КПІ!».
Якщо Ви хочете познайомитися з КПІ ім. Ігоря Сікорського, долучитися до активностей та відчути університетську атмосферу, поспілкуватися напряму зі студентами, спробувати себе на різноманітних майстер-класах від факультетів, виграти призи пройшовши цікавезний квест, побачити які можливості пропонує КПІ ім. Ігоря Сікорського в позанавчальний час, запрошуємо відвідати унікальний захід «День вступника. Відчуй КПІ!».
В межах заходу будуть працювати наступні локації:
👆 КПІ-Expo – представлення факультетів/інститутів, розробок наукових та інженерних гуртків і не тільки
👆 Чат-альтанка – спілкування гостей із студентами університету на актуальні для вступників теми, а саме:
📌«Більше ніж код: сучасні інженерні спеціальності КПІ»,
📌«Можливості, які відкриває академічна мобільність»,
📌«Партнерство університету з великими компаніями. Дуальна освіта»
📌«Міфи й правда: перспективи розвитку ШІ»
📌 «Hard & Soft Skills: розвиток та застосування на практиці. Тайм-менеджмент: поєднання навчання з участю в студентському житті»
📌«Студентське життя. Сучасні виклики студентству та як з цим боротися»
👆Локація Студмістечка – всі відповіді щодо поселення та проживання в гуртожитках університету
👆Інтерактивно-спортивна локація – проведення настільних ігор та спортивних змагань тощо
👆Соціально-просвітницька локація – від волонтерства та благодійності до соціально активної позиції студентства
👆Квест з призами
👆 Екскурсії кампусом
👆 Локація Студентських ініціатив Пориньте разом із студентами в атмосферу КПІ та проведіть вихідні з користю для себе! Приходьте самі та приводьте своїх друзів!!!
Чекаємо Вас 29 червня 2024 з 10.00 до 15.00 📍 Де: біля 1го корпусу КПІ (пр-т Берестейський, 37)
22-23 травня 2024 року в аудиторії 170 першого корпусу відбулись перші змагання «KPI Robotics Challenge» у категоріях «Лабіринт» та «Robot Car Racing». Змагання були організовані за ініціативою керівника гуртка інженерного спрямування «Робототехніка та автоматизація», викладача кафедри АСНК, к.т.н., доцента Галагана Романа Михайловича.
У змаганнях взяло участь понад 10 учасників, які виступали як у складі команд, так і окремо. На жаль, деякі фактори не дозволили приїхати усім учасникам та командам, проте сподіваємось, що наступного разу усім бажаючим вдасться це зробити.
Переможцями в категорії «Лабіринт» стала команда, у складі якої виступали студенти третього курсу групи ПО-11: Бірюк Нікіта, Петренко Євгеній, Малютенко Максим, Судницин Дмитро. Запрограмований ними робот подолав найбільшу в лабіринті, але не зміг виїхати із нього. Тож, є ще над чим працювати. Відзначимо, що ця категорія виявилась у цьому році складною для усіх учасників, оскільки робот жодної із команд так і не подолав лабіринту. Тому для учасників наступних змагань є хороший стимул підготуватись, щоб стати першими, чий робот повністю проїде лабіринт.
Переможцем «Robot Car Racing» став член гуртка «Робототехніка та автоматизація», студент першого курсу групи ПО-31 Кіріс Ярослав, який створив застосунок для смартфону, який дозволяє керувати роботом-автомобілем через Bluetooth, та розробив свій цікавий алгоритм керування.
Вітаємо усіх переможців та інших учасників змагань. Також дякуємо усім присутнім та вболівальникам за чудову атмосферу, яка була створена.
Цього року змагання проводились серед студентів приладобудівного факультету, проте наступні змагання планується зробити загальними для КПІ ім. Ігоря Сікорського та інших університетів.
За результатами І-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських робіт зі спеціальності “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології” студенка кафедри АСНК зайняла призове місце:
Довбиш Іванна
здобула диплом переможця 2-го ступеню
Вітаємо студентів з високою оцінкою їх наполегливої праці, таланту та глибоких знань у галузі.Зичимо творчої наснаги, невпинного прагнення до нових знань та подальших успіхів у навчанні та науковій праці!
🤖 Гурток «Робототехніка та автоматизація» кафедри АСНК запрошує студентів усіх курсів приладобудівного факультету взяти участь у І змаганні з Робототехніки «KPI Robotics Challenge», що відбудеться 22-23 травня в аудиторії 170 першого корпусу. Цього року змагання пройдуть у категоріях «Лабіринт» та «Robot Car Racing». Приходь та спробуй свої сили в програмуванні роботів. Це буде цікаво! Переможців очікують призи та нагороди.
📋 З описом змагань та умовами їх проведення можна ознайомитись за посиланням 📝 Реєстрація за посиланням. Під час реєстрації ви отримаєте доступ до телеграм-каналу з новинами та обговореннями змагань
🕓 Ключові дати:
дедлайн реєстрації - 12 травня;
підготовчі зустрічі, допомога в програмуванні, додаткові вказівки та обговорення - 13-17 травня (конкретна дата та час буде вказана в телеграм-каналі з новинами, який буде доступний для зареєстрованих учасників змагань);
змагання відбудуться очно протягом двох днів 22 та 23 травня - з 16:00 до 20:00.
🏢 Де: 1-й корпус, аудиторія 170 (Лабораторія Робототехніки)
💭 Залишилися питання? Пишіть нам на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
В рамках акредитації освітньої прграми “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології”, рівень вищої освіти “Магістр”, буде проведено відкриту зустріч з експертною групою:
ID 53260 Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», ОП Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Час: 19 квітня, 2024 12:30 Підключитись до конференції Zoom: https://us04web.zoom.us/j/77868818013?pwd=XE77asqeVPeTZkLqDAJqLXBUrL47tp.1 Ідентифікатор конференції: 778 6881 8013 Пароль: 2024
Вітаємо доцента кафедри АСНК Муравйова Олександра Володимировича з перемогою у конкурсі "Молодий викладач-дослідник–2023"!
Бажаємо подальших успіхів у науковій та освітній діяльності, невичерпної творчої енергії та ентузіазму для нових досягнень!
Примітка: у конкурсі, окрім основної викладацької роботи, проводилась оцінка науково-дослідної роботи кандидатів, якість керівництва науковою роботою студентів, публікації результатів наукових здобутків в провідних наукових часописах України, світу, монографіях, новаторських підручниках тощо.
З метою формування розкладу та навчальних планів пропонуємо студентам 1, 2 та 3 курсів здійснити вибір загально-університетських та фахових навчальних дисциплін на наступний навчальний рік через платформу https://my.kpi.ua/
І курс – обирає дисципліни на ІІ курс 2024/2025 н.р. різногалузевого спрямування, інституціонального розвитку, та дисципліни, спрямовані на розвиток особистісного потенціалу. Для вибору передбачено 1 дисципліну для 3-го семестру та 1 дисципліну для 4-го семестру з переліку доступних в ЗУ каталозі;
ІІ курсу – дисципліни на ІІІ курс 2024/2025 н.р. фахового спрямування. Для вибору передбачено 4 дисципліни для 5-го семестру та 3 дисципліни для 6-го семестру з переліку доступних в Ф-каталозі;
ІІІ курсу – дисципліни на ІV курс 2024/2025 н.р. фахового спрямування. Для вибору передбачено 4 дисципліни для 7-го семестру та 3 дисципліни для 8-го семестру з переліку доступних в Ф-каталозі. (Якщо студентом на попередньому курсі було обрано сертифікатну програму, то вибір дисциплін зараз робити не потрібно);
І курс аспірантури - обирає дисципліни на ІІ курс 2024/2025 н.р циклу професійної підготовки з Ф-каталогу .
Для зручності для студентів реалізовано декілька варіантів вибору:
Обрати сертифікатну програму, яка містить набір необхідних дисципліни для набуття певного виду компетентностей та розрахована на 2 роки навчання (вибір такої програми передбачає вибір дисциплін на 3 та 4 курси). Переглянути діючі на кафедрі сертифікатні програми можна за посиланням. Вибір сертифікатних програм проводиться також через https://my.kpi.ua/ але у відповідному розділі.
Здійснити вибір можна з 11 по 18 березня (включно) для студентів 1 курсу та до 22 березня (включно) для усіх інших.
Цікаве інтерв'ю зі студенткою 3го курсу нашої кафедри Іванною Довбиш - говорили про вступ, перспективи вступу на факультет, навчання на кафедрі, можилвсоті для студентів тощо.