Запрошуємо всіх професіоналів з НК з усього світу подавати заявки на участь у Панамериканській конференції з НК 2025 року. Програма включатиме виступи провідних дослідників, техніків, компаній і організацій, які продемонструють новітні технології, тенденції, інструменти та методики для спільноти неруйнівного контролю в Канаді та світі.
VIII Панамериканська конференція з неруйнівного контролю (PANNDT) відбудеться в Fallsview Casino Resort у Ніагара-Фоллс, Онтаріо (Канада) з 9 по 12 червня 2025 року. Виставкова зона матиме понад 100 стендів. Технічна програма конференції надасть найновіші розробки в методиках, інструментах та тенденціях неруйнівного контролю. Ця важлива конференція є обов'язковою подією для персоналу з інспекції, контролю якості, виробництва та неруйнівного контролю. Конференція організована Канадським інститутом неруйнівного контролю (CINDE).
Ми вітаємо подання матеріалів на всі теми, пов'язані з неруйнівним контролем та інспекцією:
Запрошуємо до участі в Міжнародній конференції «Зварювання та споріднені технології» (WRT 2024), яка відбудеться 7-10 жовтня 2024 року, в місті Яремче (Івано-Франківська область).
Передбачено можливість участі з усною або постерною презентацією, також передбачена знижка на збірник праць конференції для авторів. Після рецензування повний текст статей буде включено до збірнику матеріалів конференції, які будуть опубліковані в міжнародному науковому книжково-журнальному видавництві Taylor and Francis Group www.taylorfrancis.com (індексується в WOS та Scopus) у режимі відкритого доступу. Офіційною та єдиною мовою конференції є англійська.
Ключові теми
Інноваційні технології, матеріали та обладнання для зварювання та пов'язаних процесів
Міцність і напружено-деформований стан зварних з'єднань та конструкцій
Адитивні технології
Нові конструкційні та функціональні матеріали, наноматеріали, композити
Поверхнева інженерія
Математичне моделювання зварювання та пов'язаних процесів
Передові технології спеціальної електрометалургії
Неруйнівний контроль та технічна діагностика
Матеріали та технології для медицини та екології зварювального виробництва
Кінцевий термін подання тез – 20 серпня 2024 року Кінцевий термін подання статей – 10 вересня 2024 року
Міжнародна конференція інженерного товариства IEEE з системного аналізу та інтелектуальних обчислень (SAIC-2024) є рецензованою міжнародною конференцією, зосередженою на пропагуванні та обміні досвідом про наукові досягнення та бізнес/академічні рішення.
IEEE SAIC-2024 відбудеться на базі Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського, Київ, Україна з 8 по 11 жовтня 2024 року.
IEEE SAIC-2024 – це конференція для дослідників, студентів та професіоналів у галузі електротехніки та комп’ютерної інженерії з України та світу для того, щоб ділитися та поширювати свої наукові досягнення та відкриття, об’єднуватися та обмінюватися ідеями, зміцнювати існуючі партнерства тасприяти новій співпраці.
Міжнародна конференція "Дні НДТ 2024" відбудеться з 10 по 14 червня 2024 року в Созополі в готелі Червоного Хреста.
Конференція спрямована на огляд засобів неруйнівного контролю та оцінки матеріалів та конструкцій у всіх сферах технічної діяльності. Це можливість зустріти людей, зацікавлених у дослідженнях, розробках, а також практиці, стандартизації та застосуванні методів NDT / NDE. Всіх зацікавлених осіб запрошуємо взяти участь у конференції та виступити з доповідями як в усній формі, так і стендовій. Виробникам та постачальникам приладів НДТ, програмного забезпечення, літератури та постачальникам послуг пропонується представити свою продукцію та інновації.
Шановні колеги, запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХVII Міжнародної науково-практичної конференції «Інтегровані інтелектуальні робототехнічні комплекси» (ІІРТК-2024), що відбудеться 21-22 травня 2024 р. в Національному авіаційному університеті, м. Київ. До участі у роботі конференції запрошуються науковці, аспіранти та студенти.
Пропонуємо взяти участь у ХXІІI Міжнародній науково-технічній конференції “Приладобудування: стан і перспективи-2024”, яка відбудеться в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” з 14 по 15 травня 2024 року. В умовах наявної військової агресії рф проти суверенної України конференція відбудеться в online-режимі за допомогою застосунків відеозв'язку!
Секції конференції:
Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування
Оптичні та оптико-електронні прилади і системи. Фотоніка
Комп’ютерно-інтегровані технології виробництва приладів
Прилади систем автоматизації
Аналітичне та екологічне приладобудування
Інформаційно-вимірювальна техніка та технології біомедичних досліджень
Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика, підготовка фахівців галузі
Енергозбереження, енергоефективність. Інформаційно-вимірювальні технології обліку енергоносіїв
Метрологічні аспекти вимірювання маси
Автоматизація експериментальних досліджень
Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології
42-а Міжнародна конференція з електроніки та нанотехнологій (ELNANO-2024) IEEE відбудеться з 13 по 16 травня 2024 року в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".
На конференції традиційно беруть участь визначені фахівці та аспіранти з Арменії, Австралії, Бельгії, Канади, Чехії, Франції, Італії, Кореї, Лівії, Литви, Мексики, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Іспанії, Туреччини, США, України та інших країн.
Починаючи з 2013 року, Міжнародна конференція з електроніки та нанотехнологій (ELNANO) підтримується Інститутом електротехніки та електроніки (IEEE). Матеріали конференцій ELNANO 2013-2023 включені до Цифрової бібліотеки IEEE Xplore, а також індексовані в базах даних реферування та індексації (Scopus, Web of Science, Google Scholar та інші).
Запрошуємо взяти участь у роботі міжнародної наукової конференції «Штучний інтелект: досягнення, виклики, ризики», яка відбудеться 15-16 березня 2024 р. у офлайн форматі.
Метою конференції є обговорення напрямів фундаментальних досліджень у сфері штучного інтелекту, об'єднання учених у розвитку досліджень у галузі штучного інтелекту, пріоритезація планів досліджень, аналіз впливу сучасних розробок із застосуванням ШІ на трансформацію суспільних процесів, інформаційно-комунікаційних технологій в різних сферах діяльності.
Напрямки конференції
Приймаються доповіді, що демонструють досягнення із впровадження технологій штучного інтелекту та/або поточні виклики, аналіз потенційних загроз їх використання у конкретній пріоритетній сфері розвитку України (безпека та оборона, наукова діяльність та освіта, медицина, промисловість та енергетика, телекомунікаційна галузь, транспорт та інфраструктура, сільське господарство, екологія та ін.) на основі інноваційних підходів, кращих світових практик а також перспективних результатів теоретичних досліджень.
Реєстрація учасників відбувається до 14 березня 2024 р. (включно) за посиланням: https://forms.gle/evB25Y79uUg1zYBaA Робочі мови конференції: українська, англійська.
Пропонуємо взяти участь у ХXІI Міжнародній науково-технічній конференції “Приладобудування: стан і перспективи-2023”, яка відбудеться в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” з 16 по 17 травня 2023 року. У зв’язку з наявною пандемією COVID’19 та воєнним станом конференція буде проводитись в дистанційному режимі за допомогою ZOOM.
Організаційний комітет запрошує взяти участь у роботі ХVІ Науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Погляд у майбутнє приладобудування», яка відбудеться 16-17 травня 2023 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського (м.Київ) на базі приладобудівного факультету.
Тематика конференції:
1. Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування. 2. Оптичні та оптико-електронні прилади і системи. 3. Комп’ютерно-інтегровані технології в приладобудуванні. 4. Автоматизація, робототехніка та технології Industry 4.0. 5. Інформаційно-вимірювальні технології. 6. Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика.
Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України та Міжнародна Асоціація "Зварювання" запрошує вченних, фахівців, науковців та молодих учених до участі в конференції «Зварювання та технічна діагностика для відновлення економіки України», яка відбудеться в Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона з можливістю участі в онлайн-форматі 17 листопада 2022 р.
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича за ініціативи Ради молодих вчених, Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених, за підтримки Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України запрошує студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених, до участі в Міжнародній науково-практичній конференції «Молодіжна наука заради миру та розвитку», яка присвячена Всесвітньому дню науки, та відбудеться в онлайн-форматі 9-11 листопада 2022 р.
Запрошуємо відвідати 20-ту Всесвітню конференцію з неруйнівного контролю (WCNDT 2024), організовану Корейським товариством неруйнівного контролю (KSNT), яка відбудеться в Сеулі, Південна Корея, у травні 2024 року спільно з ICNDT.
Оргкомітет забезпечить динамічну технічну програму, яка буде високоінформативною для кожного учасника. Конференція стане місцем для обміну та інтеграції професійних колег з усього світу, зацікавлених у цій галузі. Впевнені, що 24-та WCNDT стане однією з найуспішніших платформ для спілкування людей і надихання на нові технічні ідеї за підтримки всіх вас.
Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя разом із співорганізаторами запрошує взяти участь у Міжнародній науково-технічній конференції присвяче-ній 70-річчю від дня народження член-кореспондента НАН Ук-раїни, професора Яснія Петра Володимировича.
Основні теми
Міцність сучасних матеріалів і конструкцій.
Довговічність сучасних матеріалів і конструкцій.
Нові та сучасні матеріали та технології.
Діагностика пошкоджуваності матеріалів і конструкцій.