Хочеш дізнатися про роботу сучасного фармацевтичного виробництва в Україні? Як забезпечується та контролюється висока якість продукції? Яка роль фахівця з метрології та що потрібно вміти і знати для роботи на підприємстві?
Запрошуємо на лекцію «Метрологічне забезпечення на фармацевтичному підприємстві» від головного метролога АТ “Фармак”, Ph.D. Компанець Дмитра Миколайовича.
Лекція відбудеться 27.02 о 15:00. Потрібна попередня реєстрація. 📍Точна інформація про місце проведення буде надіслана в повідомленні після реєстрації.
Хочеш отримати нагоду розпочати кар'єру інженером? Маємо для тебе цікаву можливість. Ajax Systems в рамках ініціативи Ajax Next анонсує третій набір на Mechanical Internship в партнерстві з КПІ ім. Ігоря Сікорського.
🎓 Старт 4 березня 🎓 Тривалість березень — червень (2 заняття на тиждень) 🎓 Навантаження між заняттями 4-6 годин на тиждень 🎓 Місце проведення - Приладобудівний факультет КПІ
Як все буде відбуватись 👉🏻
Стажування пропонує студентам унікальну можливість розробляти та реалізовувати проєкти у сфері інженерії та конструювання електронних пристроїв. Стажисти працюватимуть над повним циклом створення конструкцій пристроїв, проходячи всі етапи — від проєктування до збирання конструктивних елементів, надрукованих на 3D-принтерах.
Що потрібно для занять 👉🏻
Твої навички та бажання розвиватись в напрямку конструювання. Про весь необхідний для роботи матеріал, обладнання та компоненти подбає Ajax.
Можливості для учасників 👉🏻
удосконалиш свої знання та вміння створювати креслення, 3D-моделі та прототипи, а також опануєш збирання та постобробку конструкцій пристроїв;
отримаєш менторську підтримку та цінні інсайти від розробників інноваційних інженерних рішень у сфері безпеки;
за результатами своєї роботи матимеш можливість працевлаштуватися до Ajax Systems після проходження курсу.
27 січня 2025 року в залі Вченої ради університету відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам-магістрам.
На свято завітали декан факультету, завідувачі кафедр, викладачі та почесні гості, щоб привітати випускників із цією знаковою подією.
Щиро вітаємо наших магістрів із успішним завершенням навчання! Бажаємо кожному нових професійних звершень, натхнення, сміливих рішень та реалізації найамбітніших планів!
Нехай здобуті знання та досвід стануть надійною основою для майбутніх досягнень!
З метою визначення якості викладання дисциплін науково-педагогічними працівниками університету, студентам пропонується через програмний модуль "Опитування" в Електронній системі "КАМПУС" здійснити оцінку своїх викладачів та їх дисциплін за перше півріччя 2024/2025 навчального року.
Просимо відповідально поставитись до опитування та звернути увагу на те, що змінити оцінку викладача після збереження даних неможливо. Опитування є анонімним. Прийняти участь в опитуванні можна до 08.02.2025.
Викладач оцінюється за такими критеріями:
об’єктивність оцінювання,
вміння донести матеріал до студентів,
вміння налагодити партнерські стосунки зі студентом,
доброзичливість та тактовність по відношенню до студентів,
використання засобів дистанційного спілкування.
Студентські Логіни та Паролі до Кампуса можна отримати у кураторів груп або у Толочко Тетяни Олексіївни Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Оцінювання викладача – це офіційний інструмент оцінювання якості педагогічної роботи в університеті. Завдяки цій функції керівництво кафедри може дізнатися про якість викладання та вживати заходів.
Дане опитування проводиться з метою підвищення якості освітнього процесу в університеті, враховується при формуванні рейтингів науково-педагогічних працівників та є єдиним офіційним опитуванням, яке ОБОВ'ЯЗКОВО враховується при проходженні викладачем конкурсу. Ваші відверті відповіді дозволять отримати важливу інформацію для підвищення ефективності навчально-виховного процесу.
Під час зимових канікул в рамках Інженерної школи KPISchool на приладобудівному факультеті КПІ ім. Ігоря Сікорського за підтримки компанії Ajax Systems для учнів 10-11 класів було проведено серію майстер-класів "Створи свого робота: від нуля до профі за 4 дні". Заняття були проведені у грудні 2024 та січні 2025. Під час участі в майстер-класах школярі отримали унікальну можливість познайомитися із сучасними технологіями проєктування, прототипування та програмування.
Першим кроком створення роботу було розроблення його 3D моделі робота в системі автоматизованого проєктування SolidWorks. Під керівництвом досвідчених викладачів приладобудівного факультету учасники познайомились з основами геометричного проєктування, навчилися працювати з компонентами, задавати розміри та об’єднувати їх у функціональну конструкцію. У співпраці з представниками Ajax Systems учасники майстер-класів ознайомились з основами 3D друку, а саме навчились задавати робочі параметри 3D-принтера, готувати створену модель до друку та матеріалізовувати цифрові моделі. Використовуючи надруковані деталі та базовий набір Arduino школярі отримали конструкцію розробленого роботу. На останньому кроці завдяки розробленим ними програмам керування надали «життя» своїм проектам. Цей захід став чудовим прикладом того, як сучасна освіта може бути інтерактивною, цікавою та корисною. Школярі не лише здобули нові знання, але й відчули натхнення для майбутніх технічних проєктів. Вони побачили, як їхні ідеї можуть перетворитися на реальність завдяки сучасним технологіям.
Компанія ARCAWorkshop, що входить до холдингу компаній ARCA Group, є передовою компанією у галузі металообробки. Виготовляємо товари з металу як для загального вжитку так і для прецизійних машин та верстатів.
Основні обов’язки на посаді:
Розробка конструктиву на базі ескізів замовника;
Зворотнє моделювання;
Створення 3D моделі у SolidWorks;
Підготовка технічної документації на основі свореної 3D моделі.
Вимоги до кандидата:
Вища технічна освіта, (або здобуває у даний час)
Розуміння принципів теоретичної та прикладної механіки
Навички: знання SolidWorks, Exel, AutoCAD. Англійська - базовий рівень. Вміння працювати в команді, уважність до деталей, ініціативність.
Умови роботи:
Графік роботи: повна зайнятість. З 8:00-17:00 або 9:00-18:00.
Заробітня плата: на період стажування (2 місяці) 25000грн/міс, після успішного завершення від 40000грн/міс.
Місцезнаходження: м.Бровари, вул. Січових стрільців 1.
Контактна інформація: +38 093 473 76 40, Олександр e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Корпоративний сайт: https://bzku.in.ua
Нехай Новий рік принесе нові знання, творчі ідеї та яскраві успіхи. Бажаємо усім сил і натхнення до навчання, наукових досягнень, незабутніх моментів у житті та здійснення всіх мрій. Нехай кожен день буде наповнений радістю, гармонією, можливостями та вірою у власні сили.
Бажаємо щасливих свят і теплих емоцій у колі рідних та друзів!
З 16 по 20 грудня 2024 року асистентка кафедри автоматизації та систем неруйнівного контролю Драчук Олеся Олександрівна взяла участь у стажуванні в Технічному університеті Гданська (Gdansk University of Technology) за програмою Study Visit Gdansk Tech, організованою в рамках проекту NAWA.
Під час стажування Олеся Олександрівна відвідала:
кафедру геотехнічного та гідравлічного інженерії (Department of Geotechnical and Hydraulic Engineering),
факультет цивільної та екологічної інженерії (Faculty of Civil and Environmental Engineering),
факультет електротехніки та управління (Faculty of Electrical and Control Engineering).
Учасниця ознайомилася з навчальними та науковими процесами університету, сучасними лабораторіями та інноваційними підходами до викладання й проведення досліджень. Окрім того, вона мала змогу поспілкуватися з провідними фахівцями й дізнатися про їхній досвід реалізації дослідницьких проектів у різних галузях.
Це стажування стало частиною заходів, організованих у межах проекту NAWA, який спільно реалізується університетами-партнерами альянсу ENHANCE. Програма створює чудові можливості для професійного розвитку молодих науковців і студентів, сприяючи їхньому зростанню та міжнародній співпраці.
Компанія Ajax Systems в рамках навчальної ініціативи «Ajax Next» та договору про співпрацю з КПІ ім. Ігоря Сікорського забезпечила оснащення сучасним обладнанням навчальної лабораторії 3D Mechanical Prototyping Lab кафедри автоматизації та систем неруйнівного контролю (АСНК) приладобудівного факультету (ПБФ).
Завдяки новому обладнанню студенти отримали можливість набуття практичних навичок з прототипування при реалізації своїх проєктів.
На базі новоствореної лабораторії за підтримки Ajax Systems проводиться стажування студентів з курсу «Mechanical Engineering». Протягом програми студенти вивчають принципи проектування конструкцій, матеріалознавство, механічні пристрої автоматизованих систем, технології обробки матеріалів, методи прототипування тощо. Ментори компанії допомагають з роботою над власними проєктами та вдосконаленням практичних навичок.
З глибоким сумом повідомляємо, що помер доктор технічних наук, професор
ГЕРАЇМЧУК МИХАЙЛО ДЕМ'ЯНОВИЧ,
колишній завідувач кафедри приладобудування та кафедри приладів точної механіки Приладобудівного факультету.
Церемонія прощання відбудеться завтрам (03.09.24) о 9:30 на вул. Братиславська 3, біля моргу Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.
Світла пам'ять про Михайла Дем'яновича назавжди залишиться в наших серцях...
30 серпня 2024 року, у межах університетського свята "Дня першокурсника", відбулася традиційна зустріч студентів першокурсників з керівництвом факультету та викладачами кафедри.
Цей захід надав студентам чудову нагоду познайомитися з викладацьким складом, дізнатися про основні правила поведінки та внутрішнього розпорядку. Також було організовано обмін контактами для полегшення подальшої комунікації, вирішено ряд організаційних питань, пов’язаних із навчальним процесом.
Викладачі були раді зустрітися з новими студентами і висловили сподівання на плідне навчання та успішну наукову діяльність упродовж року!
з отриманням академічної стипендії Верховної Ради України
на навчальний рік 2024/2025 !
Щиро вітаємо та зичимо нових творчих успіхів!
На фото: студентка Довбиш І.О. під час стажування за програмою Mitacs Globalink Research Internship (академічна мобільність) в Університеті Лейкгед (Lakehaed University), Канада, літо 2024
Запрошуємо всіх бажаючих 29 червня на університетський захід «День вступника. Відчуй КПІ!».
Якщо Ви хочете познайомитися з КПІ ім. Ігоря Сікорського, долучитися до активностей та відчути університетську атмосферу, поспілкуватися напряму зі студентами, спробувати себе на різноманітних майстер-класах від факультетів, виграти призи пройшовши цікавезний квест, побачити які можливості пропонує КПІ ім. Ігоря Сікорського в позанавчальний час, запрошуємо відвідати унікальний захід «День вступника. Відчуй КПІ!».
В межах заходу будуть працювати наступні локації:
👆 КПІ-Expo – представлення факультетів/інститутів, розробок наукових та інженерних гуртків і не тільки
👆 Чат-альтанка – спілкування гостей із студентами університету на актуальні для вступників теми, а саме:
📌«Більше ніж код: сучасні інженерні спеціальності КПІ»,
📌«Можливості, які відкриває академічна мобільність»,
📌«Партнерство університету з великими компаніями. Дуальна освіта»
📌«Міфи й правда: перспективи розвитку ШІ»
📌 «Hard & Soft Skills: розвиток та застосування на практиці. Тайм-менеджмент: поєднання навчання з участю в студентському житті»
📌«Студентське життя. Сучасні виклики студентству та як з цим боротися»
👆Локація Студмістечка – всі відповіді щодо поселення та проживання в гуртожитках університету
👆Інтерактивно-спортивна локація – проведення настільних ігор та спортивних змагань тощо
👆Соціально-просвітницька локація – від волонтерства та благодійності до соціально активної позиції студентства
👆Квест з призами
👆 Екскурсії кампусом
👆 Локація Студентських ініціатив Пориньте разом із студентами в атмосферу КПІ та проведіть вихідні з користю для себе! Приходьте самі та приводьте своїх друзів!!!
Чекаємо Вас 29 червня 2024 з 10.00 до 15.00 📍 Де: біля 1го корпусу КПІ (пр-т Берестейський, 37)